Naujienos

„VERVA DEGALŲ AKCIJA “ taisyklės

2017-07-10

foto

„VERVA DEGALŲ AKCIJA “

Taisyklės

1. ŽAIDIMO ORGANIZATORIUS

1.1. Žaidimo organizatorius – AB „Ventus-Nafta“, esanti adresu J.Jasinskio g. 16B, 03163 Vilnius, Lietuva.

2. ŽAIDIMO PRIZINIS FONDAS

2.1. Pagrindinis prizas – poilsinė kelionė dviem asmenims į Ispaniją, 2017 m. rugsėjo mėnesį. Pagrindinio prizo paketą sudaro:

        - lėktuvo bilietai dviem asmenims į abi puses;

        - apgyvendinimas viešbutyje, (7 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis).

2.2. Kiti prizai:

2.2.1. Kiekvieną Žaidimo savaitę – paskutinę savaitės darbo dieną – iš visų Žaidime dalyvaujančių kuponų yra išrenkami laimėtojai, laimėję 30 Eur vertės kuponus VERVA degalams įsigyti (5 vnt./sav. – viso 35 vnt.).

3. ŽAIDIMO DALYVIAI

3.1. Žaidime gali dalyvauti visi 18 m. ir vyresni asmenys, išskyrus Žaidimo organizatoriaus darbuotojus, o taip pat jų šeimos narius (darbuotojo šeimos nariai yra sutuoktinis, jo nepilnamečiai vaikai, darbuotojo ir jo sutuoktinio tėvai).

4. ŽAIDIMO TRUKMĖ

4.1. Žaidimo pradžia – 2017 m. liepos 10 d., pabaiga – 2017 m. rugpjūčio 18 d.

4.2. Pagrindinio prizo laimėtojas išaiškinamas 2017 m. rugpjūčio 25 d.

5. ŽAIDIMO TERITORIJA

5.1. Žaidimas organizuojamas ir vykdomas tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

6. DALYVAVIMAS ŽAIDIME, LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS

6.1. Norint dalyvauti Žaidime, reikia bet kurioje ORLEN degalinėje, kurių sąrašas pateikiamas šių taisyklių 8 punkte, įsigyti ne mažiau kaip 20 litrų VERVA degalų:

6.1.1. Norint laimėti Žaidimo prizus bei pagrindinį Žaidimo prizą, reikia bet kurioje ORLEN degalinėje įsigijus ne mažiau kaip 20 litrus VERVA degalų užpildyti Žaidimo kuponą nurodant savo vardą, pavardę, miestą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Užpildytas Žaidimo kuponas ir prie jo prisegtas degalų įsigijimą liudijantis kasos kvitas įmetami į degalinėje esančią Žaidimo dėžę. Užpildytas Žaidimo kuponas be ne mažiau kaip 20 l VERVA degalų pirkimą patvirtinančio kasos kvito negalioja.

6.2. Kiekvieną Žaidimo savaitę – paskutinę savaitės darbo dieną - vyksta burtų traukimas, kurio metu, traukiant laiminguosius kuponus iš visų gautų užpildytų Žaidimo kuponų, nustatomi Žaidimo prizų laimėtojai:

6.2.1. Iš tinkamai užpildytų Žaidimo kuponų atsitiktinės atrankos būdu išaiškinami laimėtojai, laimėję 30 Eur vertės kuponus VERVA degalams įsigyti (5 vnt./sav.). Žaidimo laimėtojus paskelbia Žaidimo transliacijų metu radijo stoties „Radiocentras RC“ atitinkamos laidos vedėjas.

6.3. Pagrindinio prizo (poilsinės kelionės dviem asmenims į Ispaniją, 2017 m. rugsėjo mėnesį) laimėtojas atsitiktinės atrankos būdu bus išaiškintas 2017 m. rugpjūčio 25 d. radijo stoties „Radiocentras RC” eteryje, iš per visą Žaidimo laikotarpį gautų tinkamai užpildytų Žaidimo kuponų. Jei laimėtojo užpildytame Žaidimo kupone nurodytu telefonu ar elektroninio pašto adresu su pagrindinio prizo laimėtoju neįmanoma susisiekti per 7 kalendorines dienas nuo pagrindinio prizo laimėtojo nustatymo dienos, jis netenka teisės į šį prizą ir pretenzijos dėl to nepriimamos. Tokiu atveju atsitiktinės atrankos būdu išaiškinamas kitas pagrindinio prizo laimėtojas, kuriam galioja tos pačios sąlygos dėl informavimo apie laimėjimą.

6.4. Vieno asmens užpildytų Žaidimo kuponų skaičius neribojamas.

6.5. Vienas asmuo gali laimėti vieną vienodos piniginės išraiškos (30 Eur vertės kuponas VERVA degalams įsigyti) prizą, t.y. asmuo, laimėjęs 30 Eur vertės kuponą įsigyti VERVA degalams, daugiau 30 Eur vertės kuponų laimėti negalės, tačiau jis galės laimėti pagrindinį Žaidimo prizą.

6.6. Prizų (30 Eur  vertės kuponų VERVA degalams ir pagrindinio prizo) laimėtojai skelbiami radijo laidos radijo stotyje „Radiocentras RC“ metu, vėliau laimėtojų duomenys patalpinami tinklalapyje www.orlen.lt. Su kiekvienu laimėtoju Žaidimo organizatorius susisiekia asmeniškai ant Žaidimo kupono nurodytu telefonu arba el. pašto adresu ir susitaria dėl prizo atsiėmimo laiko ir vietos.

7. PRIZŲ ĮTEIKIMO TVARKA

7.1. Laimėtojai, laimėję 30 Eur vertės kuponus VERVA degalams įsigyti, pasirenka jiems patogesnę su Žaidimo organizatoriumi telefonu arba el.paštu sutartą prizo atsiėmimo vietą. Prizus atsiimti galima arba AB „Ventus-Nafta“ atstovybėje, esančioje adresu J. Jasinskio g. 16B, Vilnius, kiekvieną darbo dieną nuo 8:00 iki 17:00 val., arba pasirinktinai kurioje nors iš Žaidime dalyvaujančių ORLEN degalinių. Laimėtojas, atsiimantis prizą, privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir užpildyti prizo perdavimo – priėmimo aktą, kurį jam pateikia AB „Ventus-Nafta“ arba ORLEN degalinės atstovas.

7.2. Laimėtojai privalo atsiimti bei laimėtais 30 Eur vertės kuponais VERVA degalams pasinaudoti iki 2017 m. spalio 31 d.

Jei prizai yra neatsiimami ir/ar jais nepasinaudojama iki nustatyto laiko, tai laimėtojas netenka į juos teisės ir pretenzijos dėl to nepriimamos.

7.3. Pagrindinis Žaidimo prizas, apie tai iš anksto asmeniškai susitarus su laimėtoju, jam įteikiamas AB „Ventus-Nafta“ atstovybėje, esančioje adresu J. Jasinskio g. 16B, Vilnius. Laimėtojas, atsiimantis pagrindinį prizą, privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir užpildyti prizo perdavimo – priėmimo aktą, kurį jam pateikia AB „Ventus-Nafta“ atstovas.

7.4. Organizatoriai turi teisę laimėtojų vardus ir pavardes skelbti radijo eteryje, spaudoje ir tinklalapyje www.orlen.lt.

7.5. Jei kurį nors prizą būtų uždrausta teikti pasikeitus galiojantiems teisės aktams, toks prizas laimėtojams nebūtų teikiamas.

 

8. „ORLEN“ DEGALINIŲ SĄRAŠAS

Eil. Nr.

Degalinė

Degalinės adresas

Miestas / Rajonas

1

Milašiaus deg.

O. Milašiaus g. 31

Vilnius

2

Šumsko deg.

Juodojo kelio g. 32

Vilnius

3

Ukmergės deg.

Ukmergės g. 319

Vilnius

4

Veiverių deg.

Veiverių g. 148 b

Kaunas

5

Pramonės deg.

Pramonės pr. 37

Kaunas

6

Varnių deg.

Varnių g. 50

Kaunas

7

Biruliškių deg.

Biruliškių k., Karmėlavos sen.

Kauno r. sav.

8

Šilutės pl. 96 deg.

Šilutės pl. 96

Klaipėda

9

Minijos deg.

Minijos g. 44

Klaipėda

10

Skuodo deg.

Skuodo g. 14

Mažeikiai

11

Žemaitijos deg.

Žemaitijos g. 42

Mažeikiai

12

Senamiesčio deg.

Senamiesčio g. 115

Panevėžys

13

Nausodės deg.

Nausodės k., Panevėžio sen.

Panevėžio r. sav.

14

Telšių deg.

Plungės g. 33 d

Telšiai

15

Tauragės deg.

Gedimino g. 46

Tauragė

16

Kryžkalnio deg.

Kryžkalnio k.2, Nemakščių sen.

Raseinių r. sav.

17

Kryžkalnio II deg.

Pikelių k., Nemakščių sen.

Raseinių r. sav.

18

Jiezno deg.

Alytaus g. 2, Verbyliškių k., Jiezno sen.

Prienų r. sav.

19

Vydmantų deg.

Vilimiškės k., Kretingos sen.

Kretingos r. sav.

20

Gargždų deg.

Dirvupių k., Sendvario sen.

Klaipėdos r. sav.

21

Žiežmarių deg.

Žiežmarių k.

Kaišiadorių r. sav.

22

Marijampolės deg.

Aleksandravo k.

Marijampolės r. sav.

23

Alytaus degalinė

Kauno g. 73

Alytus

24

Šilutės pl. 26A

Šilutės pl. 26A

Klaipėda

25

Šiaulių

Serbentų g. 82

Šiauliai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. DALYVAVIMO PATVIRTINIMAS

9.1. Žaidimo dalyviai, registruodamiesi kaip tai nurodyta šių taisyklių 6.1.1. punkte, patvirtina savo sutikimą su Žaidimo taisyklėmis. Visas taisyklių tekstas skelbiamas tinklalapyje www.orlen.lt, sutrumpinta jų versija – kiekvienoje ORLEN degalinėje.

9.2. Dalyvaudami Žaidime dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų Žaidimo organizatoriaus ar asmenų, veikiančių jo vardu, naudojami, tvarkomi, siunčiant pagrįstą reklaminių skelbimų, susijusių su Organizatoriaus veikla, kiekį spaudoje, televizijoje, radijuje ir internete. Asmens duomenų tvarkymo tikslas – užtikrinti, kad Žaidimo laimėtojai būtų nustatyti efektyviai ir skaidriai. Duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Žaidimo organizatorius – AB „Ventus-Nafta”, esanti adresu J. Jasinskio g. 16B, 03163 Vilnius. Asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios susitarimų su Žaidimo organizatoriumi pagrindu tiesiogiai vykdo su Žaidimu susijusias funkcijas. Žaidimo dalyvis bet kuriuo Žaidimo metu turi teisę reikalauti, kad jo asmens duomenų tvarkymas būtų nutrauktas. Tokiu atveju Žaidimo organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti tokio dalyvio dalyvavimą Žaidime, nemokėdamas jokių kompensacijų ir/ar kitų susijusių mokėjimų.

9.3. Dalyvaudami Žaidime jo dalyviai sutinka laikytis ir būti įpareigoti šių Taisyklių reikalavimų bei Žaidimo organizatoriaus sprendimų, kurie yra galutiniai visais su Žaidimu susijusiais klausimais. Prizai dalyviams bus teikiami tik tuo atveju, jei jų veiksmai visiškai atitiks Taisykles.

10. ORGANIZATORIAUS ATSAKOMYBĖ

10.1. Žaidimo organizatorius neatsako ir nepriima skundų bei pretenzijų, jeigu Žaidimo kuponas užpildytas nesilaikant nustatytos jo pildymo tvarkos, nurodytos šių taisyklių 6.1.1. punkte, ar yra sugadintas taip, kad neįmanoma nustatyti pildžiusiojo duomenų.

10.2. Žaidimo organizatorius neatsako ir nepriima skundų bei pretenzijų, jei su laimėtoju neįmanoma susisiekti per šių taisyklių 6.3. punkte nurodytus terminus.

10.3. Pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus mokėtinus mokesčius, susijusius su laimėtų prizų apmokestinimu, sumoka Žaidimo organizatorius, o laimėtojas privalo pateikti tam reikalingus duomenis.

10.4. Kelionės išlaidos, susijusios su prizų atsiėmimu, bei kitos išlaidos, kurios šiose Taisyklėse Žaidimo organizatoriaus nėra nurodytos kaip dengiamos, Žaidimo organizatoriaus neatlyginamos.

 

11. SKUNDŲ TEIKIMO TVARKA

11.1. Visus su Žaidimu susijusius skundus  dalyviai turi pateikti raštu, adresu Vilnius, J.Jasinskio g. 16B, AB „Ventus-Nafta“ ne vėliau kaip iki 2017 m. spalio 31 d. Skundai, susiję su pagrindinio prizo laimėjimu, šiose taisyklėse nurodyta tvarka, turi būti pateikti ne vėliau kaip iki 2017 m. rugsėjo 14 d.

11.2. Raštiškame skunde turi būti nurodyta: dalyvio vardas, pavardė, tikslus adresas ir telefono numeris, taip pat išsamus skundo pagrindo išdėstymas.

11.3. Žaidimo organizatorius skundus apsvarsto ir sprendimą priima per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jų gavimo. Skundus svarsto trijų Žaidimo organizatoriaus paskirtų asmenų komisija (toliau „Komisija“). Komisija tiria dalyvių pateiktus skundus vadovaudamasi šiomis Taisyklėmis ir galiojančiais bei taikytinais teisės aktais.

11.4. Kilus ginčui dėl dalyvavimo Žaidime įrodymų galiojimo ar tikrumo, Komisija turi teisę priimti sprendimą remdamasi šiomis Taisyklėmis, VERVA degalų pirkimo kasos kvitu ir kita informacija, kuri leistų nustatyti kasos kvito tikrumą.

11.5. Komisijos sprendimai dėl dalyvių pateiktų skundų pateikiami raštu.

11.6. Organizatorius Žaidimo dalyviams apie Komisijos sprendimus praneša registruotu laišku. Papildomai Žaidimo organizatorius turi teisę pranešti Žaidimo dalyviui apie Komisijos sprendimą telefonu.

12. KITOS SĄLYGOS

12.1. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas, iš anksto apie tai paskelbęs spaudoje ir/ar tinklalapyje www.orlen.lt.

12.2. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Žaidimo organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.

12.3. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.

12.4. Pasinaudojant laimėtais 30 Eur vertės kuponais VERVA degalams nuolaidos netaikomos.

12.5. Pasinaudoti laimėtu 30 Eur vertės kuponu VERVA degalams galima tik vieną kartą neviršijant jo vertės. Panaudotas kuponas iš kliento paimamas.

12.6. Žaidimo organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Žaidimą bet kuriame jo etape, paskelbdamas pranešimą apie tai bent viename Lietuvos dienraštyje, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės.

12.7. Žaidime negali dalyvauti AB „Ventus-Nafta” darbuotojai ir jų šeimų nariai (darbuotojo šeimos nariai yra sutuoktinis, jo nepilnamečiai vaikai, darbuotojo ir jo sutuoktinio tėvai).

 

 

 

 

AtgalPasirinkite kalbą:

Pasirinkite kalbą

Ieškoti:

Ieškoti